single

Ekskluzywne wycieczki. Odpowiedź na wysokie wymagania klientów biur podróży

Dla niektórych turystów wycieczki zagraniczne to szansa na poznanie nowych ludzi, kultur i miejsc. Nie potrzebują oni wiele do szczęścia. Mogą zjeść jeden z ulicznych fast foodów i przy okazji spróbować autentycznych lokalnych smaków, spać w hamaku na plaży i podróżować autostopem lub korzystając z jednego z miejscowych środków transportu. Nie brakuje jednak również takich, którzy cenią luksusowe podróże. Specjalnie z myślą o nich biura podróży przygotowują oferty „Exclusive”.


Charakterystyka oferty „Exclusive”
Oferta „Exclusive” przeznaczona jest dla wymagających turystów, którzy cenią wysoki standard usług, od noclegu, przez wyżywienie, po rozrywkę i zajęcia fakultatywne. Tacy klienci nie zadowolą się byle czym. Kusi ich oczywiście egzotyka w najlepszym wydaniu. Dalekie kraje, spektakularne zabytki, rajskie plaże. Każdy element wycieczki przygotowywany jest z ogromną dbałością o szczegóły. Wyprawa ma być, bowiem spełnieniem marzeń, za które klient jest w stanie sporo zapłacić. Najważniejszym aspektem są starannie wybrane miejsca noclegowe. Nie brakuje wśród nich ośrodków, które same w sobie stanowić mogą cel podróży. Hotele z oferty „Exclusive” zachwycają swoim pięknem, architekturą i lokalizacją. Przede wszystkim jednak zapewniają klientom realizację wszelkich potrzeb i oczekiwań. Ekskluzywne wakacje stają się dzięki nim szansą na wypoczynek i relaks w warunkach godnych królów.

Planetescape.pl


Popularne destynacje
Luksusowe destynacje to z pewnością miejsca, w których nie spotkamy wielu naszych rodaków. Bo luksusowe znaczy elitarne. Bardzo często wycieczki tego rodzaju to podróże na kraniec świata, do miejsc, gdzie trudno trafić. To także okazja do samotnego wypoczynku z dala od turystycznego zgiełku, za to w towarzystwie dyskretnej obsługi gotowej spełnić każde nasze marzenie. Gdzie doświadczymy takich luksusów? Ogromną popularnością cieszą się niewielkie wyspy albo wulkaniczne atole położone na Pacyfiku, Ocenie Indyjskim lub na Karaibach. Okazuje się, że niewielki odsetek Polaków wyrusza na zagraniczne wojaże poza Europę. Dla nich nazwy tropikalnych wysp czy krajów położonych na innych kontynentach często pozostają obce.

Luksus zmienia jednak swoje oblicze. Podczas, gdy jeszcze kilka lat temu za ekskluzywne kierunki można było uznać Egipt, Grecję czy wyspy Kanaryjskie, dziś te destylacje turystyczne są zbyt powszechne, by można je było określić mianem luksusowych. Obecnie coraz więcej ofert dotyczy takich krajów, jak RPA, Kuba, Sri Lanka, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Seszele, Malediwy czy Fidżi. Im bardziej egzotycznie, tym lepiej. 

Dlaczego wybieramy ekskluzywne wycieczki?
Ekskluzywne wakacje to doskonała opcja dla wszystkich, którzy mają dosyć wycieczek do typowo turystycznych miejsc z mnóstwem turystów z całego świata. Tani wypoczynek w ciepłych krajach jest obecnie w zasięgu portfela przeciętnego Kowalskiego. Jeżeli wybierzemy wyjazd do znanego i popularnego kurortu musimy liczyć się z obecnością naszych rodaków. Taka wyprawa przestaje być elitarna, a staje się zwyczajna. 

W ośrodkach o podwyższonym standardzie możemy poczuć się, chociaż przez chwilę, jak królowie życia. Czeka na nas prywatny kierowca, osobisty kamerdyner w luksusowym apartamencie, indywidualnie dobrane menu. Trzeba jednak dobrze przemyśleć wybór konkretnego biura podróży. W przeciwnym razie może okazać się, że wakacje marzeń, zmienią się w prawdziwy wakacyjny koszmar.